Maska antysmogowa tanio-maska peemka KrakMaskMaska antysmogowa tanio-półmaska KrakmaskMaska antysmogowa tanio-maska peemka KrakMaskMaska antysmogowa tanio-półmaska KrakmaskMaska antysmogowa tanio-maska peemka KrakMaskMaska antysmogowa tanio-półmaska KrakmaskMaska antysmogowa tanio-maska peemka KrakMaskMaska antysmogowa tanio-maska peemka KrakMaskMaska antysmogowa tanio-półmaska KrakmaskMaska antysmogowa tanio-maska peemka KrakMaskMaska antysmogowa tanio-półmaska Krakmask


STRONA GŁÓWNA     O NAS     OFERTA      KONTAKT

Maski antysmogowe - KrakMask.

   Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną masek i półmask antysmogowych. W większości przypadków szyjemy maski antysmogowe na zamówienie, wg. indywidualnych preferencji klienta. Średni czas oczekiwania to max. 2 dni robocze (bardzo często wysyłamy następnego dnia).
   Nasze maski posiadają dodatkowe uszczelnienie w postaci regulowanej gumki znajdującej się w dolnej części mniej więcej na wysokości podbródka (dotyczy masek pełnych - model: peemka). Dzięki regulacji, nasze maski antysmogowe jeszcze lepiej przylegają do twarzy. Każdą maskę szyjemy "pod klienta" co gwarantuje, że maska antysmogowa jest idealna!. U nas nie ma zakupów hurtowych, nie ma "leżaków" w magazynie...
Maski antysmogowe szyjemy z najlepszych gatunków materiałów: bawełny oraz mikrofibry!. Pewnie zadajecie sobie pytanie: Mikrofibra?!?, ścireczki do mycia okien?. Mikrofibra czy mikrofaza charakteryzuje się tym, że jej mikrowłókna są o 10 razy cieńsze od jedwabiu a ok. 30 razy cieńsze od bawełny!. Dodatkowo jest ona bardzo wytrzymała, miekka w dotyku oraz bardzo chłonna!. Oczywiście występują różne rodzaje mikrofibry (nasza mikrofibra posiada certyfikaty jakości Oeko-Tex® Standard100 i jest zupełnie inna niż mikrofibra wykorzystywana do szycia ścierek do okien). Według nas połączenie bawełny i mikrofibry to idealne rozwiązanie do masek antysmogowych!.

Maska antysmogowa - zamówienie

   Jeśli nie wiesz jaki rozmiar masz kupić, nie przejmuj się tym tylko pisz do nas. My doradzimy Ci jaka maska antysmogowa będzie najlepsza.
Do realizacji zamówienia potrzebujemy następujących informacji:
  1. Wymiary maski/twarzy (podamy szczegóły).
  2. Materiał zewnętrzny i wewnętrzny (wzór i rodzaj).
  3. Wykończenie maski antysmogowej (tasiemkinn itd.)

Maska antysmogowa - sklep.


Dane kontaktowe: sklep@krakmask.pl